20191128 101045m28 listopada w szkole podstawowej w Gnojnicy Woli odbył się Konkurs Ekologiczny „Zagrożenia klimatyczne”, pod patronatem Burmistrza Ropczyc B. Bujaka. Uczniowie ze wszystkich szkół naszej gminy rywalizowali w różnych konkurencjach: wypełniali testy wiadomości, rywalizowali w konkurencjach sportowych i rysowali plakaty. Reprezentantami naszej szkoły byli: Oliwia Kędzior, Katarzyna Melnyk, Wojciech Opiela i Franciszek Szeliga.

Rywalizacja była bardzo wyrównana. Mimo, że nasi uczniowie nie uzyskali jednego z trzech czołowych miejsc, możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że na temat zagrożeń klimatycznych wiedzieli dużo. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki książkowe. Cel konkursu został zrealizowany.

gallery1 gallery1 gallery1