20220613 090737W dniu 13.06.2022r. klasy I-III miały przyjemność gościć Pana policjanta (dzielnicowego os. św. Barbary) mł. asp.  Marcina Bieszczada. Przedstawił On dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas nadchodzących wakacji. Mówił o tym, żeby nie jeździć na rolkach i hulajnogach po drogach publicznych, przypomniał zasady przechodzenia przez jezdnię, ostrzegł przed zawieraniem znajomości z nieznajomymi. Mówił też aby dzieci będące same w domu nie otwierały drzwi obcym osobom, przestrzegł też przed niewłaściwym korzystaniem z Internetowych portali, by nikogo w sieci nie obrażać i nie hejtować. Ostrzegał też przed podchodzeniem do obcych psów i przypomniał jak w razie zagrożenia pogryzieniem przyjąć bezpieczną pozycję żółwia. Dzieci mogły Panu policjantowi zadawać pytania i opowiadać historie ze swojego życia dotyczące bezpieczeństwa. Na zakończenie spotkania Pan Dzielnicowy otrzymał od najmłodszych uczniów gromkie brawa.

 

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1