Tematyka dotycząca warzyw i owoców jest zawsze dla dzieci ciekawa i smakowita. Podczas tegorocznych zajęć dzieci przypominały sobie smaki znanych im owoców i warzyw, a także poznały nowe, których wcześniej nie miały okazji spróbować. Przedszkolaki dowiedziały się, w jaki sposób robi się przetwory i przechowuje zimą zbiory z ogródków i sadów, aby były świeże jak najdłużej. Dzieci przypomniały sobie, jak ważne dla naszego zdrowia jest codzienne spożywanie owoców i warzyw. Wspólnie wykonały sałatkę owocową, którą później ze smakiem zjadły. Poza zajęciami w szkole, dzieci wspólnie z rodzicami wykonały piękne prace przestrzenne z owoców i warzyw. Z przyniesionych przez dzieci dzieł została stworzona wystawa, pt. „Zwierzaki-cudaki”, którą można było podziwiać na szkolnym holu.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1