W tym roku szkolnym po raz kolejny rozpoczęliśmy program czytelniczy „Mamo, tato, poczytaj”. Dotyczy on dzieci z oddziałów przedszkolnych i ich rodziców lub innych dorosłych.  Podczas akcji każdego tygodnia oddział przedszkolny odwiedza jeden z rodziców i czyta dzieciom wybrany przez siebie tekst literacki, np. bajkę, baśń, czy wiersz. W tym roku szkolnym spotkania czytelnicze rozpoczęła Pani Dyrektor, która odwiedziła przedszkolaków i przeczytała im bajkę.  

Akcja ma na celu promowanie czytelnictwa wśród dzieci, rozwijanie zainteresowania książkami, a także wspólne spędzanie czasu z rodzicami. Dzieci są szczęśliwe, kiedy ich mama lub tata przychodzi w odwiedziny do grupy, dlatego zachęcamy wszystkich rodziców naszych przedszkolaków do wzięcia udziału w programie.

gallery1 gallery1 gallery1