Zgodnie z informacją, którą przekazałam Państwu w dniu 17 listopada 2022 r. podczas spotkania w szkole, przypominam o warsztatach z panem Michałem Zawadką – mówcą inspiracyjno-motywacyjnym, autorem bestsellerowych książek oraz propagatorem edukacji miękkiej.

„Kary i nagrody czyli jak wspierać umysł dziecka w rozwoju, żeby marzenia nie stały się marchewką, pasja kijem, a ciekawość przymusem” – to spotkanie o nagrodach, karach, relacjach, docenianiu i budowaniu wewnętrznej motywacji dzieci do działania.

Warsztaty odbędą się 28 listopada 2022 r. o godz. 18:00 na dużej sali gimnastycznej w naszej szkole.

W powodów organizacyjnych bardzo proszę o przekazanie informacji wychowawcom klas, kto z Państwa będzie brał udział w spotkaniu.

W imieniu Szkoły Języków Obcych House of English oraz własnym zapraszam serdecznie na to wydarzenie.

Dorota Worowska