x

11 października 2022r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach biegowych, które miały miejsce na stadionie Ropczyckiego Centrum Sportu i Rekreacji.

Organizatorem imprezy w ramach obchodów 660-lecia miasta Ropczyce była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Ropczyc - pan Bolesław Bujak.

W zawodach wzięło udział aż 185 uczniów. Nasza uczennica - Ania Kaprzycka z klasy 4B zajęła II miejsce w biegu na 185 metrów.
Gratulacje!

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji (filmików i zdjęć) z tego wydarzenia. Zdjęcia, filmy i prezentacja zostały wykonane z wykorzystaniem sprzętu fotograficznego oraz laptopów zakupionych w ramach programu #Laboratoriaprzyszłości.

Prezentacja - zawody biegowe na RCSiR