x
Uczniowie klas I naszej szkoły biorą udział w Projekcie „Akademia Małych Zdobywców”. Jego operatorem jest Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie. Celem głównym programu jest poprawa stanu zdrowia i sprawności fizycznej uczniów, poprzez nabycie umiejętności ruchowych związanych ze zdobywaniem nowych sprawności. Nasza grupa zdobywała w tym semestrze trzy sprawności: Lekkoatleta, Gimnastyk oraz Piłkarz (piłka ręczna). Dzieci otrzymały legitymacje potwierdzające ich udział w programie, wklejają w nich naklejki symbolizujące zdobyte sprawności. Dzięki udziałowi w projekcie nasza szkoła otrzymała nowy sprzęt sportowy. W drugim semestrze program będzie kontynuowany, a uczniowie zdobędą trzy kolejne sprawności.

Fotorelacja i prezentacja stworzone zostały przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach programu #Laboratoriaprzyszłości.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz prezentacji:

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1