1. Listy klas czwartych i oddziałów przedszkolnych dostępne są na tablicy ogłoszeń przy głównym wejściu.
  1. Zebranie organizacyjne dla Rodziców uczniów klas pierwszych odbędzie się w piątek 28 sierpnia 2020 r. o godz. 16.30 w sali gimnastycznej.
  2. Zebranie organizacyjne dla Rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych odbędzie się w poniedziałek 31 sierpnia 2020 r. o godz. 16.30 w sali gimnastycznej.
  3. Rodziców uczniów klas pierwszych prosimy o zabranie aktów urodzenia dziecka.
  4. Wszyscy rodzice powinni mieć ze sobą długopis, maseczki i rękawiczki.
  5. Wejście na spotkania od strony sali gimnastycznej.
  6. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas pierwszych odbędzie się we wtorek – 1 września 2020 r. o godzinie 9.00.
  7. Przy sprzyjających warunkach uroczystość planowana jest na dziedzińcu szkolnym – między budynkami, w razie deszczu w sali gimnastycznej.
  8. Na uroczystości odbędzie się pasowanie na ucznia.
  9. Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w klasach II – VIII odbędzie się w klasach
    z wychowawcami w ustalonym porządku:

- klasy II-III godz. 9.00,

- klasa II c godz. 10.00,

- klasy IV-VI godz. 10.00,

- klasy VII-VIII godz.12.00.

Dorota Worowska