22 czerwca nasi uczniowie wzięli udział w spotkaniu z policjantem - panem Marcinem Bieszczadem - dzielnicowym osiedla Czekaj i Św. Barbary. ??‍♂️ W krótkiej prelekcji pan policjant przedstawił dzieciom i młodzieży sposoby na bezpieczne spędzanie wolnego czasu podczas wakacji letnich. ? Wskazał na zagrożenia, jakie mogą spotkać, zarówno młodszych, jak i starszych wczasowiczów w mieście, na wsi, nad wodą, czy też w górach. Przypomniał wszystkim o obowiązujących numerach alarmowych, pod które należy dzwonić w razie wypadków. ?1️⃣1️⃣2️⃣
Nade wszystko zwrócił uwagę na to, że nawet w wolnym czasie nie można rezygnować z myślenia, rozwagi i dbania o bezpieczeństwo swoje i innych! ?
Na zakończenie życzył wszystkim udanych wakacji i bezpiecznego powrotu do szkoły we wrześniu.
/Monika Kawa/

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1