„LOGIKA ZAPROWADZI CIĘ Z PUNKU A DO PUNKTU B. WYOBRAŹNIA ZAPROWADZI CIĘ WSZĘDZIE"
Albert Einstein
 
15 września dzieci ze świetlicy szkolnej (grupa I i III) obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem Międzynarodowego Dnia Kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy. Tego dnia nasze zabawy wypełnione były kolorowymi kropkami. Na zajęciach plastycznych powstały piękne i kreatywne prace. Dzieci poznały genezę tego święta. Uważnie wysłuchały opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła pierwszakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, TALENT. BYŁO KOLOROWO, „KROPKOWO” I RADOŚNIE.
 
/Anna Dziurzyńska/
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1