29 września uczniowie klas 0-4 uczestniczyli w spotkaniu z panem policjantem asp. Marcinem Bieszczadem - dzielnicowym osiedla Św. Barbary oraz Czekaj ??‍♂️. Dzieci dowiedziały się, w jaki sposób bezpiecznie poruszać się po drodze, zarówno pieszo, jak i na rowerze, czy hulajnodze. Pan dzielnicowy udzielił im kilku ważnych rad, jak zachować się w sytuacji zgubienia się w centrum handlowym lub na ulicy. Uczniowie chętnie zadawali pytania, na które pan policjant szczegółowo odpowiadał. Po prelekcji pierwszoklasiści wzięli udział w praktycznych ćwiczeniach przechodzenia przez przejście dla pieszych pod okiem asp. Marcina Bieszczada oraz swoich wychowawczyń.

/Monika Kawa/

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1