W piątkowe przedpołudnie, 3 listopada 2023r., w naszej szkole odbyło się kolejne fascynujące spotkanie z cyklu "Szkoła z pasją". Tym razem odwiedzili nas sportowcy: Paweł "DAZZLE" Kidoń - Mistrz Świata w Basketball Freestyle, jedyny Europejczyk w amerykańskiej drużynie koszykarskiej "Harlem Globetrotters", który zaprezentował niezwykły pokaz sztuczek i tricków z piłką do koszykówki oraz Krystian Herba - rekordzista Guinnesa w skakaniu rowerem - tym razem w roli prowadzącego. Panowie Paweł i Krystian opowiedzieli uczniom o tym, jak ważny jest trening, wytrwałość i systematyczność, żeby móc zająć się sportem w sposób profesjonalny. Konieczna jest oczywiście także pasja do tego, co chce się robić, bo bez niej zapał często gaśnie. Pomiędzy kolejnymi częściami pokazu sztuczek z piłkami, był też czas na zadawanie pytań sportowcom, na które oni bardzo sczegółowo odpowiadali. Po zakończeniu show, dzieciaki otrzymały pamiątkowe plakaty z autografem, a także mogły wykonać pamiątkowe zdjęcia.

Panowie przygotowali dla nas prawdziwe widowisko, które długo zostanie w naszej pamięci. Kto nie wiedział, ma czego żałować! Na szczęście pani Ania i pani Monika upamiętniły to wydarzenie w formie zdjęć i filmu, do obejrzenia któych zachęcamy.

W czasie wydarzenia wykorzystany został sprzęt zakupiony w ramach realizacji programu #Laboratoriaprzyszłości.

/Monika Kawa/

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1