Nauka zjawisk, które nas otaczają jest emocjonująca. Mali naukowcy z klas 1a i 1b oraz z klas drugich odkrywali właściwości wody i wykonywali ciekawe wodne eksperymenty. Proste, ale zarazem bardzo efektowne doświadczenia rozbudziły u dzieci ciekawość poznawczą i były motywacją do dalszego ekspolorowania zagadek świata. Nad całością naukowych eksperymentów czuwała i prowadziła je Pani Kasia Ruszała ze Stowarzyszenia EKOSKOP z Rzeszowa, której bardzo dziękujemy.

/Bernadetta Chmura/

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1