16 listopada 2023r. w naszej szkole odbyły się warsztaty z pracownikiem Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej panią Beatą Szeligą – Baran oraz policjantem dzielnicowym panem Marcinem Bieszczadem. Zaproszeni goście poprowadzili zajęcia projektowe pt.: „Więcej mocy bez przemocy”, w czasie których zapoznali uczniów klas 3A, 3B oraz 3C z opowiadaniem terapeutycznym pt.: „Siedmiu wspaniałych” oraz rozmawiali na temat przemocy w szkole, zastraszania oraz odnoszenia się z szacunkiem do drugiej osoby.
Uczniowie mieli możliwość zadawania pytań pani Beacie oraz panu dzielnicowemu. Na zakończenie zajęć wszyscy wspólnie stwierdziliśmy, że przemoc fizyczna lub psychiczna wobec innych nie jest dobrym rozwiązaniem naszych problemów. Lepiej poprosić osobę dorosłą, aby pomogła nam w naszych troskach.
 
/Natalia Maciołek/
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1