Miękki, puchaty i taki z łatką. W listopadzie swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. 

24 listopada w oddziałach zerowych odbył się Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim przyjacielem – Misiem. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dla zerówkowiczów w tym dniu przygotowano wiele  atrakcji: zabawy, konkursy, tańce przy piosenkach „ Jadą, jadą misie”, „ Dwa malutkie misie”, zgadywanki. Dzieci poznały też nowego członka naszej grupy „Kubusia Puchatka”, który odwiedził zerówkowiczów w tym dniu i sprawił im mnóstwo radości. 

Dziękujemy Gminnemu Ośrodkowi Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim za obecność „Kubusia Puchatka” podczas tej uroczystości, która przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.

/Ewa Stasiowska/

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1