Uczniowie naszej szkoły realizują swoje pasje, uczestnicząc w różnych zajęciach pozalekcyjnych organizowanych na terenie naszego miasta. Z powodzeniem startują w zawodach, konkursach, zdobywają nagrody, dyplomy i medale. Jesteśmy z nich bardzo dumni i chcemy ich zaprezentować.
Paweł Pieprzak uczeń klasy 3c trenuje pływanie w Międzyszkolnym Uczniowskim Klubie Pływackim „Fala” w Ropczycach. Startował w wielu zawodach pływackich m. in. w Horyńcu Zdroju, Połańcu czy w Ropczycach. Stawał na podium wyścigów na 50 m i 100 m w stylach: grzbietowym, motylkowym i dowolnym.
Paweł wraz z kolegami z klasy 3a i 3b Stanisławem Szczepankiem, Aleksandrem Waleniem, Janem Bujakiem i Adamem Strzałką szkolą się również w  Szkółce Piłkarskiej “Soccer Ropczyce”, gdzie z zapałem trenują piłkę nożną. Wraz z drużyną uczestniczyli w obozach, turniejach i zawodach piłkarskich. Często zajmują grupowo wysokie czołowe miejsca. Posiadają liczne medale zdobyte na turniejach w Słowacji, Pustyni, Zakopanem, Wiśle, Dębicy i Ropczycach. W czasie trzydniowego turnieju w Zakopanem zdobywali cenne piłkarskie doświadczenia. W czasie dwudniowego turnieju Start Wisła Cup w Wiśle wywalczyli 1 i 5 miejsce w stawce 14 zespołów z całej Polski.
Miłosz Piaskowski z klasy 3b trenował grę w badmintona w Uczniowskim Klubie Sportowym Sokół Ropczyce. Brał udział w turniejach z badmintona w Głogowie, gdzie zdobył pierwsze miejsce, a w Szczucinie zdobył miejsce 1 i 3. Teraz trenuje tenis stołowy w Klubie “Bingo”. Niedawno zdobył 8 miejsce w stawce 45 zawodników.
Wymienieni uczniowie wygrywali także biegi organizowane w naszej szkole z okazji Dnia Dziecka, czy ostatnio dla uczczenia rocznicy KEN. 
 
Chłopcom, ich rodzicom i trenerom serdecznie gratulujemy oraz życzymy jeszcze wielu wspaniałych osiągnięć.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1