30 listopada uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w pierwszym dniu V Konferencji Edukacyjnej "Innowacje w Edukacji" w Łańcucie. Młodsi uczniowie (reprezentanci klas trzecich) wzięli udział w warsztatach: "Jak zaSTEAMulować naszych nauczycieli" oraz "Wyścigi robotów", a starsi (z klas: 6A, 7A, 7A i 8A): "SkriController - miejskie budowle" i "Jak tworzyć edukacyjne przestrzenie w Tinkercardzie". 
Mnóstwo nowoczesnych edukacyjnych rozwiązań - z tym się zmierzyli nasi uczniowie i poradzili sobie ZNAKOMICIE!
Drugi dzień konferencji przeznaczony był dla dyrektorów i nauczycieli. Szczególnie eksponowanym w tym roku był temat SZTUCZNEJ INTELIGNCJI, w której upatrywać można zarówno pomocy i ułatwienia pracy, jak i zagrożeń przy niewłaściwym jej wykorzystaniu. Nowoczesna technologia, Internet, sztuczna inteligencja to przyszłość również w edukacji. Poszerzenie spektrum narzędzi edukacyjnych oraz nowoczesnych metod nauczania stworzy wiele możliwości do urozmoaicenia i unowocześnienia procesu edukacyjnego. O to właśnie chodzi w szkole XXI wieku. Dlatego też nauczyciele naszej szkoły poszerzają swoją wiedzę i umiejętności dotyczące nowych technologii i rozwiązań edukacyjnych. W tym roku w konferencji wzięli udział nauczyciele: Dorota Worowska, Jerzy Motyka, Monika Kawa, Grzegorz Rak, Beata Kołodziej, Anna Świniuch, Anna Dziurzyńska i Monika Pociask.
 
/Monika Kawa/

 
 
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1