W naszej szkole nie brakuje wydarzeń artystycznych, które rozwijają dziecięce talenty
i umiejętności. W dniu 01.12.2023r. wszyscy zerówkowicze wzięli udział w konkursie muzycznym pt. „ Dbam o zdrowie”. Była to świetna okazja, aby nasi najmłodsi pokazali swoje umiejętności muzyczne oraz dowiedzieli się, jak ważne jest dbanie o własne zdrowie.
Konkurs przeznaczony był dla dzieci z oddziałów zerowych, które zaprezentowały swoje talenty wokalne. Dzieci grupy Oa zaśpiewały utwór pt. „ O zdrowiu”, grupa Ob zaprezentowała piosenkę pt. „ Ruch, ruch, ruch”, zaś dzieci z grupy Oc zaśpiewały utwór pt. „ Dbaj o zdrowie”. Oprócz możliwości zaprezentowania swojego talentu, uczestnicy konkursu mieli okazję dowiedzieć się, jak dbać o swoje zdrowie. W ramach akcji towarzyszyły warsztaty na temat zdrowego żywienia, higieny osobistej oraz aktywności fizycznej. Zerówkowicze uczyli się, jak ważne jest jedzenie pełnowartościowych posiłków, regularne mycie dłoni oraz aktywność fizyczna na świeżym powietrzu. Wierzymy, że taka edukacja już od najmłodszych lat jest kluczowa, aby dzieci dorastały zdrowe i świadome swoich wyborów. Ponadto, konkurs muzyczny „ Dbam o zdrowie”, to była okazja do integracji między dziećmi z trzech oddziałów zerowych.
Nie można zapomnieć o wspaniałych nagrodach – zestawy instrumentów muzycznych dla wszystkich trzech grup z oddziałów zerowych.
/Ewa Stasiowska/

gallery1 gallery1