Zgodnie z wielowiekową tradycją 6 grudnia nasza szkołę odwiedził święty Mikołaj. Nie przyszedł jednak z pustymi rękoma. Obdarował naszych uczniów słodyczami i wieloma prezentami. Zanim je rozdał, upewnił się, czy dzieci były grzeczne. Wspólnie śpiewane kolędy, świąteczne zagadki i odświętne stroje sprawiły, że jeszcze bardziej nie możemy doczekać się Świąt Bożego Narodzenia. Mikołajowi towarzyszyli jego pomocnicy- anioły, żywa choinka, a do złego próbował namawiać diabełek. Uczniowie jednak nie dali się zwieść złemu i mamy nadzieję, że tak będzie nie tylko w tym przedświątecznym czasie.
Wszyscy chętni wraz z wychowawcami mogli również skorzystać z niespodzianki przygotowanej przez Samorząd Uczniowski - mikołajowej foto-budki.
/Anna Świniuch/

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1