To samo ich cieszy,
to samo raduje:
nasz pocałunek, uśmiech
i słowo... "Dziękuję!"
 
24 stycznia gościliśmy w murach naszej szkoły kochane Babcie i Dziadziusiów naszych pierwszaków. Wśród gości znalazł się również pan Burmistrz Bolesław Bujak - dziadziu Tosi, Jasia, Julki i Oli, uczęszczających do naszej szkoły. Dzieci w pięknych wierszach, piosenkach i układach tanecznych wyraziły dla nich najlepsze życzenia, wyrazy wdzięczności i miłości. Pani dyrektor Dorota Worowska podziękowala zebranym Babciom i Dziadziom za tak liczne przybycie i życzyła wszystkim dużo zdrowia i pociechy z wnucząt. Po chwilach pełnych wzruszeń, dzieciaki ruszyły do swoich ukochanych dziadków z laurkami, upominkami i uściskami.
Dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców, zaproszeni gości mogli pogawędzić ze sobią i spędzić miłe chwile przy ciasteczku, herbatce czy kawce. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i cieszymy się, że mogliśmy spotkać się w tak miłym gronie.
Do występu uczniów klas pierwszych przygotowały wychowawczynie: Renata Kozub, Anna Drozd i Monika Kawa.
Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się w tak miłym gronie! 
/Monika Kawa/

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1