"Wykształcenie to dobro,

którego nic nie jest w stanie nas pozbawić."

IMGP0272mW dniu 14 października 2019 roku odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Akademia rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania przez społeczność szkolną hymnu Polski i hymnu szkoły. Dzieci z oddziałów przedszkolnych zaprezentowały program artystyczny w postaci zabawnych scenek z życia szkoły, tańca, wesołych piosenek oraz licznych wierszy z życzeniami. Po akademii przedszkolaki wręczyły nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom symboliczne upominki w postaci ręcznie wykonanych kwiatów. Do występu przygotowały dzieci wychowawczynie poszczególnych grup: Dorota Ciosek, Anna Podulka, Renata Kisiel, Justyna Podulka oraz Alicja Krzyżak -Janowska.

Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Dorota Worowska, która także złożyła życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom oraz ich rodzicom.

Pełne zaangażowanie występujących przedszkolaków oraz wszystkie miłe słowa i życzenia sprawiły, że to święto upłynęło w radosnej i serdecznej atmosferze.

gallery1 gallery1 gallery1