81820534 479562112754726 1670829994261086208 nOkres Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Czas radości, w którym nikt nie powinien czuć się samotny ani odrzucony. Dzieciom i młodzieży Święta kojarzą się najbardziej z choinką, świętym Mikołajem i prezentami. Uczniowie naszej szkoły wiedząc o tym, że w tym wyjątkowym okresie nikt nie powinien zostać bez prezentu, postanowili sprawić miłą niespodziankę swoim rówieśnikom z Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy.

Panie wychowawczynie z Domu Dziecka opowiedziały nam, jak wygląda życie ich podopiecznych. Wychowankowie oprowadzili nas po swoich pokojach i opowiedzieli o codziennym dniu. W zbiórkę prezentów świątecznych zaangażowali się uczniowie kl.6 c wraz z rodzicami i wychowawczynią Panią Katarzyną Bujak.
Każda wizyta w Domu Dziecka jest bardzo wychowawcza dla uczniów naszej szkoły. Spotkanie z rówieśnikami, wspólne rozmowy i zabawy sprawiają, że stali się oni wrażliwsi na trudną sytuację innych dzieci i bardziej doceniają to, co mają.
Spotkanie przebiegało w bardzo ciepłej i koleżeńskiej atmosferze. Dziękujemy wychowawcom za miłe przyjęcie i gościnność.
Wszystkim osobom o dobrych serduszkach serdecznie dziękujemy za przekazane dary.