Szanowni Państwo.

Przypominam, że zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
od dnia 25 marca 2020 r. obowiązują nowe przepisy dotyczące nauczania zdalnego.

Wszyscy uczniowie mają obowiązek czynnie uczestniczyć w nauczaniu, a Rodzice są zobowiązani tego dopilnować. Jest to realizacja obowiązku szkolnego w obecnych warunkach.

Z przeprowadzanego przeze mnie monitoringu nauczania wynika, że nie wszyscy uczniowie realizują treści nauczania przekazywane przez nauczycieli.

Informuję, że pracujemy nad wdrożeniem systemu do zdalnej nauki w naszej szkole. Pozwoli on usprawnić dotychczasowy sposób nauczania na odległość. Będziemy mogli pracować również z uczniami online.

Jeszcze raz gorąco proszę Państwa o współpracę i dopilnowanie czy uczniowie realizują materiał nauczania.

Dorota Worowska