Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastyczno- literackiego dla uczniów klas V - VIII „POLSKA WALCZĄCA – NIEPODLEGŁA”

W listopadzie bieżącego roku odbył się w naszej szkole konkurs polegający na przygotowaniu pracy plastycznej z krótkim opisem literackim. Jego celem było m. in. budowanie postaw patriotycznych oraz rozwijanie wyobraźni. W konkursie wzięło udział 128 uczniów z klas V-VIII. Komisja złożona z nauczycieli plastyki oraz języka polskiego wyłoniła i nagrodziła książkami autorów 3 najlepszych prac. Są to: Antoni Żurek z kl. VII c, Lena Przystasz z kl. V b i Maja Wiktor z kl. V a. Pozostali uczniowie zostali nagrodzeni za swój twórczy wysiłek ocenami z plastyki i języka polskiego. Część prac była elementem dekoracji do akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie.

/D. Cygan/

20211130 120039