WOSP grafika

Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu tak jak w latach ubiegłych  pragnie włączyć się w zbiórkę pieniędzy w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zbiórka w naszej szkole odbędzie się 26 i 27 stycznia 2022 r. Celem zbiórki w tym roku będzie zakup sprzętu, aby zapewnić najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
 Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt.

Jesteśmy przekonani, iż tak jak w ubiegłych latach cała społeczność szkolna przyłączy się do akcji i okaże wielkie serce wspierając leczenie najmłodszych.
W trakcie zbiórki prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii.