Informuję, że zgodnie z decyzją MEiN od czwartku 27 stycznia 2022 r. do 27 lutego 2022 r. wszyscy uczniowie klas 5-8 szkoły podstawowej będą mieli zajęcia w formie zdalnej.
Realizacja podstawy programowej tych klas odbywać się będzie w trybie zdalnego nauczania, za pośrednictwem platformy Classroom oraz komunikatora Meet.

Dzieci oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas 1- 4 szkoły podstawowej kontynuują naukę w trybie stacjonarnym.
Opieka świetlicowa uczniów klas 1-3 odbywa się stacjonarnie bez zmian.

Z uwagi na liczne zachorowania dzieci i pracowników szkoły, ponawiam jeszcze raz apel o szczególne zachowanie zasad bezpieczeństwa, przestrzeganie harmonogramu przyprowadzania i odbierania dzieci ze szkoły, a także niezwłocznego reagowania na kontakty telefoniczne.

Proszę również na bieżąco śledzić informacje zamieszczane w dzienniku elektronicznym i na stronie internetowej szkoły.

Dorota Worowska