Serdecznie dziękuję za okazane serce i ogromne zaangażowanie Państwa i Uczniów w akcję charytatywną na rzecz Ukrainy. Dzięki tak wielkiemu wsparciu jakie wszyscy okazaliśmy udało nam się w tak krótkim czasie zgromadzić dużo najpotrzebniejszych artykułów pierwszej pomocy, spożywczych, higienicznych, chemicznych i opatrunkowych.
Nauczyciele i pracownicy szkoły również włączyli się do akcji „Pomoc Poszkodowanym”, której koordynatorem była OSP w Ropczycach. Za zgromadzone fundusze (2000 zł) zakupiliśmy materiały opatrunkowe takie jak: bandaże, opaski uciskowe, kompresy, worki samorozprężalne, kołnierze ortopedyczne itp.
O naszym wspólnym dzieleniu się dobrem będzie można przeczytać na szkolnym Facebooku, stronie internetowej i w marcowym wydaniu gazetki „Kurier szkolny”.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję.
Dorota Worowska

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1