14 listopada nasza świetlica szkolna kolejny raz zamieniła się w prawdziwą bajkową krainę. Zagościły u nas piękne księżniczki, dzielni rycerze, wojownicy i żołnierze, przeróżne sympatyczne zwierzaki, byli także kowboje i kowbojki, piłkarze, karatecy, a nawet Czerwony Kapturek w komplecie z Babcią!
Bajkowe Święto Świetlicy stało się już naszą listopadową tradycją zainspirowaną Międzynarodowym Dniem Postaci z Bajek, obchodzonym w rocznicę urodzin Walta Disney'a.

Dzieci uczestniczyły w bajkowym pokazie mody, mogły też wykazać się wiedzą na temat bajek, filmów dla dzieci oraz baśni, a także uczestniczyć we wspólnej zabawie z tańcem i muzyką.

Zabawie i przebierankom towrzyszyło mnóstwo pozytywnych emocji. Całość zwieńczył wspólny słodki poczęstunek w postaci pięknego tortu skonstruowanego z wafelków.

/Monika Kawa/