11.12.2023 r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs językowo-plastyczny dla uczniów klas 0-3 Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Seweryna Udzieli w Ropczycach pt. „Najpiękniejsza bajkowa dynia”. W konkursie wzięło udział 37 uczniów. Prace były bardzo piękne i kreatywne.
Jury konkursowe oceniło prace uczniów i wyłoniło zwycięzców:
Kategoria konkursu - Grypy “0” : I miejsce - Zofia Kurcz z grupy 0c, II miejsce - Ewa Pociask z grupy 0c, III miejsce - Praszek Oliwier z grupy 0c, wyróżnienie - Emilia Wojnarowska z grupy 0b.
Kategoria konkursu - klasy I: I miejsce - Gaja Wodzień z kl. 1a oraz Basara Magdalena z klasy 1c, II miejsce - Czarnecka Agata z klasy 1c, III miejsce - Gawron Hubert z klasy 1a oraz Betleja Hubert z klasy 1c, wyróżnienia: Siuta Hanna kl. 1b oraz Agata Pietruszka z klasy 1c.
Kategoria konkursu - klasy II: I miejsce - Skalski Alex oraz Basara Andrzej z kl. 2b, II miejsce - Łucja Ptak z kl. 2a oraz Rogala Nina z kl. 2b, III miejsce - Szymon Bieszczad z kl. 2b oraz Pociask Jan z kl. 2b, wyróżnienie: Feliks Kramarz z kl. 2b.
Kategoria konkursu - klasy III: I miejsce - Kacper Karabela z kl. 3b oraz Rogala Aniela z kl. 3a, II miejsce - Betleja Hanna z kl. 3a, III miejsce - Adam Haracz z kl. 3a oraz Pawełek Karol z kl. 3b, wyróżnienia: Wiercioch Sebastian z kl. 3a oraz Czarnecka Emilia z kl. 3c.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy drobne upominki. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w przyszłych konkursach.

/Monika Pociask/
gallery1 gallery1