W hali sportowej przy Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ropczycach miał miejsce IX Turniej Tenisa Stołowego im. Władysława Sasiadka.
 Organizatorami tego wydarzenia byli Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego OSP w Ropczycach, który reprezentował prezes Andrzej Rachwał oraz Ropczyckie Centrum Sportu i Rekreacji.

Uroczystego otwarcia dokonał Bolesław Bujak Burmistrz Miasta i Gminy Ropczyce, który sprawował nad turniejem patronat honorowy. Burmistrz życzył wszystkim uczestnikom wielu sukcesów oraz sportowej rywalizacji w duchu fair play. Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Teresa Rachwał przybliżyła zgromadzonym sylwetkę Władysława Sąsiadka. W tym dniu na cmentarzu parafialnym zostały złożone wiązanki kwiatów na grobie śp. Władysława.

W zawodach uczestniczyło ponad 100 zawodników z 9 szkół, którzy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych, zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. Pojedynki były bardzo zacięte i toczyły się do godzin popołudniowych.
Nasi uczniowie spisali się znakomicie i osiągnęli następujące wyniki:
Pieprzak Paweł - III miejsce
Pośko Antoni - I miejsce