W czwartkowe przedpołudnie po szkolnych korytarzach błąkała się niezwykła postać...To Księżniczka Wiosenka, która zgubiła swoją bajkę! Na szczęście z pomocą przyszli jej pierwszoklasiści, którzy zaprowadzili Księżniczkę do szkolnej BIBLIOTEKI.
Tam na wszystkich czekała nasza pani Ania, która oprowadziła dzieci po bibliotece i omówiła zasady korzystania z niej. To był bardzo ważny moment dla pierwszaków, ponieważ po uroczystym pasowaniu, zyskali status CZYTELNIKA i od tej chwili mogą samodzielnie wypożyczać książki. Przysięga, założenie karty bibliotecznej i pierwsze wypożyczanie książek dało dzieciom dużo radości i powodu do dumy. Nowi czytelnicy, oprócz wypożyczonych książek, otrzymali pamiątkowe zakładki i książeczki.
/Monika Kawa/

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1