x

7 i 8 lutego w naszej szkole gościliśmy nasze kochane Babcie i kochanych Dziadziów. ❤
Swoją obecnością ucieszył nas również pan Burmistrz Ropczyc Bolesław Bujak, który jest dziadziem uczęszczających do naszej szkoły Tosi, Jasia i Julki.

Przepiękny występ przygotowały dla swoich dziadków dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klasy 3A i 3B wraz z wychowawczyniami: Anną Podulką, Justyną Podulką, Ewą Stasiowską, Dorotą Ciosek, Krystyną Górą, Renatą Kozub i Beatą Staroń. Montaż dostarczył widzom mnóstwo radości i wielu wzruszeń.

Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się w tak miłym gronie oraz podziękować Babciom i Dziadziom za ich miłość, poświęcenie, pomoc i czas spędzony razem.

Dziękujemy za przybycie do naszej szkoły!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego pięknego wydarzenia!

Sprzęt nagłaśniający, aparat fotograficzny oraz kamera cyfrowa wykorzystane podczas imprezy zostały zakupione w ramach programu #Laboratoriaprzyszłości.

gallery1