W poniedziałkowe przedpołudnie 29 maja, byliśmy świadkami niezwykłego SHOW rowerowego w wykonaniu mistrza świata oraz rekordzisty Guinnesa - pana Krystiana Herby oraz mistrza Polski i wicemistrza Europy w Poppingu - pana Grzegorza Pittnera.

Mogliśmy zobaczyć trzy pokazy - każdy dostosowany do wieku oglądających. Każdy z nich był ciekawy, trzymający w napięciu i ekscytujący!
Poznaliśmy pasję Krystiana Herby, jaką jest skakanie na rowerze. Dzieci mogły również zadawać gościom pytania i tak, w ten sposób dowiedzieliśmy się, że trening skoków na rowerze jest sportem wymagającym wiele wysiłku i poświęcenia, a sam Krystian Herba trenuje już od 30 lat.

Panowie w nawiązaniu do progrmu "Szkoła z pasją" zachęcili dzieci i młodzież naszej szkoły do poszukiwania własnych mocnych stron, zainteresowań i pasji, a następnie wytrwałej pracy w rozwijaniu ich. Bo jak wiemy: "Jeśli w pracy robisz to, co kochasz, nie przepracujesz ani jednego dnia".

Fotografie i film: Monika Kawa