mDSCN4114

Jesień dobiegła końca. Klasy pierwsze, drugie i trzecie postanowiły pożegnać Panią Jesień i podziękować za dary, które przyniosła ta pora roku

– wszystkie piękne i ciepłe dni, wielobarwne liście, kasztany i żołędzie, szyszki, grzyby i piękne wspomnienia z nimi związane.

Wraz z wychowawczyniami uczniowie przygotowali wiersze, piosenki oraz jesienne tańce. Każda z klas mogła zaprezentować się przed pozostałymi uczniami. Występy dzieci podziwiali uczniowie i panie wychowawczynie klas 1-3, a także pani dyrektor naszej Szkoły - Dorota Worowska oraz pan wicedyrektor Jerzy Motyka.

Usłyszeliśmy wiele pięknych piosenek i wierszy o jesieni, podziwialiśmy tańce, mogliśmy też podziwiać dzieci grające na różnych instrumentach. Przypomnieliśmy sobie, że jesień ma różne oblicza: zarówno słoneczne, ciepłe i kolorowe, jak i szare, deszczowe i ponure.
Z pewnością będziemy tęsknić za tą barwną porą roku.

/Monika Kawa/