received 976945479580739W ramach preorientacji zawodowej uczniowie klasy 8c, pod opieką Pani Katarzyny Bujak i Pani Elżbiety Świrad, byli z wizytą w dwóch dużych zakładach pracy z terenu naszej gminy: Zakładów Magnezytowych Ropczyce i firmy Aero Gearbox International.

Uczniowie poznali w skrócie historię zakładów. Dowiedzieli się, na czym polega praca w tych zakładach. Najciekawsze było zwiedzanie. Uczniowie mogli zobaczyć niektóre stanowiska pracy i linie produkcyjne.

Obydwie wizyty były bardzo ciekawe i pouczające. Na koniec uczniowie otrzymali drobne gadżety, z których bardzo się ucieszyli.

Serdecznie dziękujemy p. Józefowi Siwcowi - Prezesowi Zarządu Zakładów Magnezytowych „ ROPCZYCE S.A” i p. Grzegorzowi Inglotowi - Dyrektorowi Aero Gearbox International Poland za umożliwienie uczniom naszej szkoły zwiedzania i zapoznania się z zakładami.

/K.B./

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1