,,Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką ludzkość sobie wymyśliła..."
W. Szymborska

Nasza świetlica już po raz kolejny bierze udział w akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”. ? W październiku, w sali grupy I i III, odbywało się głośne czytanie dzieciom bajek terapeutycznych. Celem akcji jest kształtowanie nawyku czytania i zrozumienia, jak wielką mądrość można odnaleźć w książce. W ciągu tygodnia odwiedzili nas zaproszeni nauczyciele oraz pani sekretarka. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowiadań o tym, jak ważną rolę odgrywają w życiu uczucia, o tym, że nie należy ukrywać emocji, które nam towarzyszą, jak również o tym, że każdy z nas jest tak samo ważny i potrzebny. ????????
Serdecznie dziękujemy paniom, które wzięły udział w akcji czytelniczej i zapraszamy do współpracy także w kolejnych latach.
/Anna Dziurzyńska/
gallery1