Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach rozstrzygnęła powiatowy etap konkursu plastycznego pod hasłem „Bezpieczne Wakacje 2023”.
Jury wybrało najlepsze prace w trzech kategoriach wiekowych na szczeblu powiatowym. W Komendzie Powiatowej Policji w Ropczycach wręczono nagrody dla zwycięzców. Reprezentantka naszej szkoły - Michalina Feret z kl. 6b, pod opieką pana Zdzisława Barana, zdobyła III miejsce w swojej kategorii wiekowej 10-12 lat. Plakat Michaliny dotyczył profilaktyki bezpieczeństwa i zagrożeń wynikających z palenia papierosów, picia alkoholu czy zażywania środków odurzających. Oceniający zwracali uwagę na różnorodność technik wykonania, na wartość artystyczną, ale nie mniej ważny był przekaz - bezpieczeństwo dzieci w czasie wakacji. Autorzy prac w oryginalny sposób prezentowali właściwe zachowania w niebezpiecznych sytuacjach oraz sposoby unikania zagrożeń.
Nagrodę Michalina odebrała w dniu 12 grudnia 2023r. podczas uroczystego spotkania w świetlicy KPP w Ropczycach wraz z opiekunem panią Natalią Maciołek.
Jesteśmy dumni z naszej uczennicy i życzymy jej wielu kolejnych sukcesów na szczeblach powiatowych i wojewódzkich.
/Natalia Maciołek/