29 lutego 2024r. oddziały przedszkolne gościły fizjoterapeutkę panią Agnieszkę Kosiak. Celem spotkania było omówienie i zapoznanie dzieci z wadami postawy, jakie współcześnie występują wśród najmłodszych. Pani Agnieszka przedstawiła sytuacje,
w których najczęściej dzieci przyjmują nieprawidłowe postawy tj. siedzenie przy stoliku, na dywanie, podczas leżenia, spożywania posiłków, czy spędzania czasu przed telewizorem lub komputerem. Fizjoterapeutka zaprezentowała dzieciom ćwiczenia, które pomagają w zwalczaniu wad postawy. Dzieci chętnie je wykonywały, starając się aby ich postawa była jak najlepsza i prawidłowa. Na zakończenie spotkania, pani dyrektor Dorota Worowska podziękowała za przekazaną wiedzę oraz interesujące zajęcia, uczące najmłodsze dzieci prawidłowej postawy.
/Anna Podulka/

gallery1 gallery1 gallery1