W związku z przejściem na nauczanie zdalne klas 4 - 8 informuję, że nauka zdalna w naszej szkole odbywać się będzie zgodnie z obowiązującym planem zajęć.
Nauczyciele będą się łączyć z uczniami online poprzez classroom.
Brak połączenia ucznia z nauczycielem podczas zajęć jest równoznaczny z nieobecnością odnotowaną w dzienniku elektronicznym.
Bardzo proszę Rodziców o dopilnowanie i zmobilizowanie dzieci do czynnego uczestnictwa w lekcjach.

Uczniowie klas I-III i dzieci oddziałów przedszkolnych uczestniczą w zajęciach w szkole, zgodnie z obowiązującym planem.
W razie pytań i problemów proszę kontaktować się z wychowawcami klas poprzez dziennik elektroniczny.

Bardzo dziękuję wszystkim Rodzicom za współpracę i zrozumienie zwłaszcza w ostatnich, trudnych tygodniach.

Serdecznie pozdrawiam. Dorota Worowska