Szanowni Państwo.

Bardzo cieszę się, że uczniowie najmłodszych klas wracają do szkoły i będą mogli rozpocząć naukę stacjonarną, spotkają się ze swoimi kolegami i nauczycielami.

Jednocześnie pragnę poinformować Państwa, że zgodnie z wytycznymi MZ, GIS i MEiN dla klas I – III szkół podstawowych zostały opracowane Procedury bezpieczeństwa BHP w Szkole Podstawowej Nr 5 im. Seweryna Udzieli w Ropczycach w okresie pandemii  COVID – 19 dla klas I – III szkoły podstawowej od dnia 18 stycznia 2021 r.

Informuję również, że nadal obowiązują Procedury bezpieczeństwa mające na celu zapobieganie i przeciwdziałanie COVID-19 wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły  obowiązujące na terenie Szkoły Podstawowej Nr 5  im. S. Udzieli w Ropczycach od 1 września 2020r.

Przypominam również o konieczności przekazania wychowawcom klas wypełnionej i podpisanej przez dwojga rodziców/prawnych opiekunów deklaracji (Załącznik nr 1 do zarządzenia nr 66/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 5 im. S. Udzieli w Ropczycach z dnia 27.08.2020 r.).

Świetlica czynna jest w dni nauki szkolnej od poniedziałku do piątku w godzinach 630 – 750  oraz 11 30 – 1700.

Rodziców dzieci zapisanych do świetlicy szkolnej, proszę o wypełnienie również deklaracji (DEKLARACJA GODZIN PRZEBYWANIA DZIECKA W ŚWIETLICY w drugim półroczu roku szkolnego 2020/2021) w celu uaktualnienia danych oraz opracowania ewentualnych zmian.

Stosowne deklaracje uczniowie klas  I –III przekazują swoim wychowawcom w pierwszym dniu nauki w szkole.

Deklaracje i procedury udostępnione zostają na stronie internetowej szkoły. Deklaracje dostępne będą również przy wejściu głównym do szkoły lub przesłane przez wychowawców uczniom na classroomie.

Serdecznie pozdrawiam, życzę dużo zdrowia i wszystkiego co dobre w Nowym Roku.

Dorota Worowska