W związku z informacjami MEiN dotyczącymi udostępnienia przez Centralną Komisję Egzaminacyjną oraz okręgowe komisje egzaminacyjne materiałów do przeprowadzenia testu diagnostycznego w zakresie poziomu przygotowania uczniów do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych (angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego) planujemy zgodnie z podanym harmonogramem przez ministerstwo, przeprowadzenie egzaminów próbnych z j. polskiego, matematyki i j. angielskiego.
      Egzaminy próbne dla naszych uczniów zostaną przeprowadzone w szkole,w warunkach zbliżonych do obowiązujących podczas właściwych egzaminów (np. godzina rozpoczęcia pracy z arkuszem egzaminacyjnym, samodzielne rozwiązywanie zadań przez uczniów, zaznaczanie odpowiedzi na karcie odpowiedzi), z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w reżimie sanitarnym.

Harmonogram przeprowadzania testów diagnostycznych
• 17 marca br. (środa), godz. 9:00 – język polski
• 18 marca br. (czwartek), godz. 9:00 – matematyka
• 19 marca br. (piątek), godz. 9:00 – języki obce nowożytne.

Szczegółowe informacje o egzaminu ósmoklasisty znajdą Państwo na stronie internetowej:

Dorota Worowska

dyrektor.