729x308Informujemy Państwa, że zgodnie z ogłoszonymi obostrzeniami od 27.03.2021 do 09.04.2021 ogranicza się na terenie całego kraju funkcjonowanie oddziałów przedszkolnych. Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych, te dzieci będą miały zorganizowane w szkole zajęcia opiekuńcze (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej zaangażowanych bezpośrednio w walce z Covid-19), natomiast dzieci pozostające w domach będą miały zorganizowane zajęcia online prowadzone przez nauczycieli. Rodziców z wymienionych grup zawodowych , zaangażowanych w walkę z Covid-19, prosimy o jak najszybsze poinformowanie szkoły i dostaczenie niżej zamieszczonych wniosków i oświadczeń.

Wniosek i oświadczenie rodziców dziecka

Szczegółowe informacje na temat obostrzeń