życzenia koniec roku

Kochani Uczniowie Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy szkoły.

Za nami kolejny rok szkolny, w którym zmierzyliśmy się wspólnie z nowym wyzwaniem. Lekcje online to nasze nowe doświadczenie. Teraz czas na upragnione wakacje offline. Gratulujemy Wam uzyskanych  wyników oraz zdobycia nowych umiejętności. To Wasz kolejny krok w dorosłość. Waszym Rodzicom dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie. Nauczycielom dziękujemy za trud i moc pozytywnej energii.

Pracownikom - za codzienną pracę w niecodziennej sytuacji.

Wszystkim życzymy zdrowych i bezpiecznych wakacji,

pełnego radości, zasłużonego wypoczynku!

Dorota Worowska

w-ce dyrektor

Jerzy Motyka

W dniu 25 czerwca w naszej szkole odbędzie się zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

Harmonogram zakończenia roku:

Klasy VIII "a", VIII "b" i VII "b" - Uroczyste zakończenie roku i pożegnanie absolwentów klas VIII  (plac pomiędzy budynkami szkolnymi) - godzina 900

klasy I-III - rozdanie świadectw, dyplomów i nagród (w salach lekcyjnych z wychowawcami klas) - godzina 1000

klasy IV - VII "a" - rozdanie świadectw, dyplomów i nagród (w salach lekcyjnych z wychowawcami klas) - godzina 1030