IMGP3706Dzień Edukacji Narodowej to szczególny czas, aby przekazać podziękowania, wyrazy wdzięczności i uznania wszystkim, którzy na co dzień dbają o edukację, rozwój i kształtowanie charakterów młodego pokolenia.

14 października 2021 r. odbyła się gminna akademia, podczas której Burmistrz Ropczyc,
pan Bolesław Bujak, wręczył nagrody dyrektorom, nauczycielom i pracownikom ropczyckiej oświaty. Z jego rąk wyróżnienia dla naszej szkoły odebrali: dyrektor Dorota Worowska, wicedyrektor Jerzy Motyka oraz nauczycielki Barbara Łącka i Anna Świniuch.

15 października 2021 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej w sali kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień i nagród nauczycielom oraz pracownikom oświaty województwa podkarpackiego. Wręczono Medale Komisji Edukacji  Narodowej, Medale za Długoletnią Służbę i Nagrody Kuratora Oświaty.  Szczególnym wyróżnieniem, w uznaniu ponad trzydziestoletniej pracy dydaktyczno-wychowawczej - Złotym Krzyżem Zasługi uhoronowano panią dyrektor Dorotę Worowską.
W imieniu prezydenta RP  odznaczenie wręczyła wicewojewoda podkarpacki pani Jolanta Sawicka.

18 października 2021 r. społeczność szkolna wyraziła wdzięczność swoim nauczycielom
i pracownikom, którzy codziennie troszczą się o sprawy dydaktyczne, wychowawcze, dbają
o ład, porządek i bezpieczeństwo w szkole. Dyrektor szkoły doceniając pracę w trudnych czasach pandemii przyznała nagrody nauczycielom i pracownikom szkoły. Wyróżnieni zostali: Małgorzata Skwierz-Machnica, Alicja Żarna, Bernadetta Chmura, Krystyna Magdoń, Lidia Brzostowska i Marek Ochmański.

Uroczystość przygotowała młodzież i dzieci z oddziału przedszkolnego pod kierunkiem nauczycieli: Marzeny Machnicy, Alicji Krzyżak-Janowskiej, Michała Betlei.

Wszystkim życzymy dużo wytrwałości, zdrowia, uśmiechu i zadowolenia z wykonywanej pracy.

J. Motyka

gallery1 gallery1 gallery1