W związku z zamiarem uruchomienia od 25 maja 2020 r. zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej, proszę przekazać do poniedziałku 18 maja 2020 r. do godz. 7:30 wychowawczyniom klas, informację na temat chęci uczestnictwa w zajęciach przez Państwa dzieci. Opieka nad dziećmi prowadzona będzie zgodnie z wytycznymi GIS, MEN oraz procedurami obowiązującymi w szkole w czasie pandemii. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej szkoły. Wszystkie nowe wiadomości będę przekazywać Państwu na bieżąco.

Serdecznie pozdrawiam Dorota Worowska