0647a6ce9fdb90a9ec50f1f223793960 XL

Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej.

(ks. Jan Twardowski)

Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy Panią Marię Piontek, wspaniałego, dobrego, mądrego i życzliwego człowieka. Z naszą szkołą związana była od początku powstania placówki. Z wielką pasją uczyła języka polskiego, ukazywała piękno mowy ojczystej i wpajała szacunek do tradycji. Była też wspaniałą wychowawczynią, a od 1986 r. do końca aktywności zawodowej pełniła funkcję wicedyrektora. Zawsze pogodna, uśmiechnięta, serdeczna w kontaktach ze współpracownikami i uczniami. Stale można było liczyć na Jej wsparcie, zaangażowanie, życzliwość. Jest cząstką historii naszej szkoły i miasta. Na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci. Niech spoczywa w pokoju. Składamy serdeczne i szczere wyrazy współczucia Rodzinie i Przyjaciołom.

Msza św. za duszę śp. Marii Piontek zostanie odprawiona 14 maja 2021r. (piątek) o godz. 10.00 w kościele parafialnym pw. św. Barbary na Górce w Ropczycach.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie

Szkoły Podstawowej Nr 5 im. S. Udzieli w Ropczycach