Szanowni Państwo

Bardzo cieszę się, że uczniowie klas IV – VIII wracają do szkoły i będą mogli rozpocząć naukę stacjonarną, spotkają się ze swoimi kolegami i nauczycielami. Jednocześnie pragnę poinformować Państwa, że zgodnie z wytycznymi MZ, GIS i MEiN dla klas IV – VIII szkół podstawowych zostały opracowane Procedury bezpieczeństwa BHP w Szkole Podstawowej Nr 5 im. Seweryna Udzieli w Ropczycach w okresie pandemii  COVID – 19 dla klas 4-8 szkoły podstawowej od dnia 17 maja 2021 r. bardzo proszę  o zapoznanie się z nimi.

Zarządzenie Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Seweryna Udzieli w Ropczycach z dnia 12 maja 2021 roku w sprawie Procedur bezpieczeństwa BHP w Szkole Podstawowej Nr 5 im. Seweryna Udzieli w Ropczycach w okresie pandemii COVID – 19 dla klas 4 - 8 szkoły podstawowej od dnia 17 maja 2021 r. do odwołania.

Załącznik do zarządzenia - Procedury bezpieczeństwa BHP w Szkole Podstawowej Nr 5 im. Seweryna Udzieli