IMGP31861 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Przez uczniów starszych klas zaprezentowany został krótki program artystyczny. Były piosenki, tańce a także nawiązanie historyczne upamiętniające napaść Niemiec na Polskę i ofiary II wojny światowej. Najmłodsi uczniowie klas pierwszych zostali uroczyście pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Seweryna Udzieli w Ropczycach. Przedstawiono im wychowawców, którzy będą się nimi opiekować w pierwszym okresie nauczania. Na zakończenie głos zabrała dyrektor szkoły mgr Dorota Worowska , która serdecznie przywitała rodziców pierwszoklasistów życząc im pociechy z dzieci. Dzieciom życzyła radości i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Wszystkim uczniom przypomniała o konieczności stosowania szkolnych procedur bezpieczeństwa w związku z pandemią COVID – 19, obowiązujących w dalszym ciągu w szkole.

gallery1