Szanowni Państwo.

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022 przekazuję Państwu istotne informacje dotyczące organizacji pracy szkoły:

1. Powitanie dzieci klas I i pasowanie na ucznia – godz. 9:00 - duża sala gimnastyczna.
  2. Klasy III godz. 9:00 - duża sala gimnastyczna (szczegółowa informacja przekazana przez wychowawców poprzez classroom i dziennik elektroniczny).
  3. Akademia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego - klasy IV, VIII – godz. 10:30 – duża sala gimnastyczna.
  4. Klasy II, V godz. 9:15 – spotkanie w klasach z wychowawcami.
  5. Klasy VI, VII godz. 9:45 – spotkanie w klasach z wychowawcami.
  6. Dzieci z oddziałów przedszkolnych przychodzą do szkoły zgodnie z listami przyjęć

i deklaracjami rodziców, odpowiednio do oddziałów:

0A 6:30 – 6:45, 0B 7:25 – 7:35, 0C 7:45 – 7:55. Listy znajdują się przy wejściu do oddziałów przedszkolnych i tablicy informacyjnej przy wejściu głównym do budynku szkoły.

1. Od 1 września 2021 r. praca w oddziałach przedszkolnych odbywa się w pełnym wymiarze.

Z uwagi na zachowanie reżimu sanitarnego zgodnie z wytycznymi MEiN, MZ, GIS:

1. W uroczystości pasowania na ucznia proszę, aby wraz z dzieckiem uczestniczył tylko jeden rodzic/prawny opiekun.
  2. Rodzice wraz z dziećmi wchodzą do szkoły wejściem przeznaczonym dla oddziałów przedszkolnych.
  3. Po spotkaniach rodziców i uczniów klas I z wychowawcami, w małej sali gimnastycznej odbędzie się zebranie z nauczycielami świetlicy (zapoznanie z regulaminem świetlicy szkolnej, wypełnienie ważnej dokumentacji).
  4. W szkole w przestrzeniach wspólnych wszystkich obowiązuje noszenie maseczek – zakrywanie nosa i ust.
  5. Uczniowie wchodzą do szkoły wejściem przez szatnię.
  6. Każdy uczeń musi posiadać obuwie zamienne i maseczkę.
  7. Spotkanie uczniów z wychowawcami odbędzie się w salach lekcyjnych. Wykaz sal dostępny na stronie internetowej.
  8. Spotkania organizacyjne z rodzicami oddziałów przedszkolnych i szkoły podstawowej planowane są między 9 a 20 września 2021 r. Szczegółowe informacje przekażę Państwu w terminie późniejszym.

Sale lekcyjne i wychowawcy klas w roku szkolnym 2021/2022

Dorota Worowska